Blog

Problémy s pokožkou? Neem olej

neem olej

Neem olej

Trápí vás popoukaná pokožka, začali se vám na těle objevovat ekzémy nebo máte bradavičky, které byste chtěli dostat z těla pryč? Máte na těle vřídky, zanícené rány, zarostlé chloupky, či dokonce plísně? V takovém případě jste zřejmě ještě neslyšeli o nimbovém oleji. Protože ten umí uvedené neduhy vyřešit doslova do pár dní.

Kde se vzala, tady se vzala nimba

Neem olej není žádná novinka. Je již od dávných dob používání v léčitelství a stovky let je používán v rámci ajurvédy například na Srí Lance. Na rozdíl od většiny olejů se nezískává ze semen, ale z plodů stromu Zederach indický. Obsahuje vitamín E, esenciální aminokyseliny, mastné kyseliny a různé terpenoidy, které jsou vysoce toxické pro parazity, hmyz a různé mikroorganismy. Proto stačí už malé množství a pokožka se začne uzdravovat jako švihnutím kouzelného proutku. Olej obsahuje až 140 prospěšných látek pro tělo.

Zázrak na plíseň mezi prsty

Mezi prsty nohou se plísně projevují nejčastěji a je dost komplikované se tohoto onemocnění zbavit. Pokud tedy nemáte po ruce nimbový olej, protože jeho složka v podobě azadirachtinu je extrémně účinná vůči mikrobům a plísním. Dokonce si dokáže poradit is nepravými neštovicemi. Dá se říci, že je to taková lékárnička první pomoci na téměř všechny kožní problémy.

Dokonce i při kvasinkové infekci

Neem olej je koncentrát a proto jej nemusíte aplikovat v čisté formě. Někdy stačí jen pár kapek přimíchat do intimního gelu a máte z něj nejen skvělý hygienický preparát, ale ochranu před kvasinkami a mykózami. Tak malé množství stačí, abyste zatočili s intimními problémy a dokonce se zbavili i opakování této nepříjemné diagnózy. Každá žena totiž ví, jak se zvyknou mykózy vracet. Právě nimbový olej může být cesta z tohoto zdravotního pekla. Stačí přidat 5 kapek do přípravku, který používáte pro intimní místa.

Pokožka bude zářit

Změny teploty i ročních období jsou pro pokožku obtížná období. Navíc všude je mnoho bakterií a nečistoty. Tekuté mýdlo s přídavkem nimbového oleje vám zaručí zdravou pokožku na rukou bez ohledu na roční období. Dokáže i zjemnit ztvrdlá místa a ozdravit popukanou a suchou kůži.

I pro vaše domácí zvířata

Pozitiva nimbového oleje si nemusíte nechat jen pro sebe. Jako jeden z mála olejů je vhodný k použití iu domácích mazlíčků. Je to výborná ochrana vašeho domácího mazlíčka vůči kožním parazitům a dokonce i klíšťatům. Při koupání přidejte do šamponu pár kapek nimbového oleje. Je pravda, že kožíšek bude mít pak svoji vůni, ale vy budete spokojeni, že pejsek je chráněn a to výsostně na přírodní bázi.

Nimbovy olej na nohy

Kde ho koupit?

Při koupi Nimbového oleje je důležité vybrat 100% přírodní výrobek, který byl extrahován lisováním za studena, a nebyl rafinován. Měli byste se také rozhodnout pro certifikovaný ekologický výrobek, který nebyl testován na zvířatech. Je balen individuálně, v tmavém obalu, které snižuje vystavení obsahu slunečnímu záření a zlepšuje životnost přípravku.