Blog

Od fanynky: Nimbový olej je zázrak!

Nimbovy olej na nohy

Co je nimbový olej?

O Nimbovém oleji jsem četla spoustu zajímavých článků, které opěvovaly jeho účinky až tak , že se tomu nedalo věřit. Například: je získán z vysoce ceněného indického stromu Nimba, který má úžasné vlastnosti“ nebo „Nimba považována za univerzální léčivý prostředek“ . Je to fakt zázrak?

Čím je specifický nimbový olej?

Když jsem shodou okolností narazila na BellMedi kosmetiku, kde jeho cena je velmi příznivá, rozhodla jsem se ho vyzkoušet. Je vhodný na tělo, obličej, vlasy, na suchou kůži, na mastnou pleť, na pigmentové skvrny… Nevěřila jsem tomu všemu, co jsem si o něm přečetla, ale opravdu má něco do sebe. Netrpělivě jsem čekala, kdy mi pošťačka přinese balíček. Po otevření mě čekaly dva šoky: první, že olej nebyl olej, ale jakási divná hmota. Přečetla jsem si, že to tak má být, protože olej tuhne při nižších teplotách a venku bylo v té době chladno. Uklidnilo mě to. Dokonce už po pár hodinách v naší koupelně byl docela tekutý a vůbec ho nemusím odtuhovat zahříváním lahvičky. Druhá – vůně! Tedy, já bych to nazvala smradem, neboť první očuchaní byl skutečný šok a zděšení, co to, proboha, je. Ale pak jsme s maminkou začali olej používat pravidelně as pokožkou se staly úplné divy. Pravdou je, že člověk si na ni časem přivykne a když jsem viděla, co dokáže, řekla jsem si, že šlak tref vůni, když pomáhá.

Jaké má účinky nimbový olej?

Nejdříve jsem olej začala používat na obličej, na vyrážky a flíčky, které po nich zůstávají. Olej urychlil proces hojení a pomáhal léčit flíčky, takže se zahojí rychleji a pleť vypadá mnohem krásnější. Potom ho začala používat i maminka, která má také mastnější pleť. Má ji čistší, méně se mastí a působí mnohem zdravěji. Zkusila jsem ho i na vlasy, respektive na můj atopický ekzém. Vmasírovala jsem ho do pokožky, nechala ho několik hodin působit a poté jsem se smyla. Výsledkem je méně svědící, hydratovanější pokožka hlavy, suchá místa se tvoří o něco později. Klobouk dolů. Maminka ho začala používat na pigmentové skvrny. První dny byla skeptická, protože neviděla žádné rozdíly (nevím, ale to by byl spíše zázrak). Před pár dny spokojeně řekla, že fleky se nejen zmenšují, ale také blednou. Olej se pomalu vsákne do pokožky, pokud se pořádně vmasíruje do pokožky, nezanechává ji mastnou. Maminky se před pár dny zeptaly, jaký krém používá, neboť má prý krásnou pleť. Obě jsme velmi spokojené a tímto chceme poděkovat skvělému týmu z BellMedi kosmetiky, za jejich ochotu poradit a důvěryhodnosti! 🙂 Nimbový olej je zázrak!

Nimbovo mýdlo
Vyzkoušejte také novinku – nimbové mýdlo !