Blog

Nimbový olej: Náš nejprodávanější produkt pomáhá nejen na bradavice

V daleké Indii roste strom se jménem Neem (Zederach indický). Kromě vytouženého a svěžího stínu z jeho bohaté zelené koruny nám dává další cenný dar. Bio nimbový olej na bradavice. 

Nimbový olej je 100% přírodní, za studena lisovaný, bio olej s výraznou vůní a barvou a bohatým vitamínovým složením. Příroda tomuto extra panenskému oleji nadělila cenný vitamín Eesenciální amino kyseliny i minerályBio nimbový olej je ideální pro všechny typy pleti, obzvláště problematickou, citlivou nebo suchou, ale jeho nejvýraznějším účinkem je efektivní odstraňování bradavic. Vyzkoušejte značku české přírodní kosmetiky Bellmedi!

Bio nimbový olej na bradavice

Díky cennému vitamínovému složení má bio nimbový olej na bradavice přírodní antiseptické a antimikrobiální vlastnosti. Pomáhá při regeneraci poškozených kožních buněk či vlasových folikulů a udržuje rovnováhu tvorby melaninu. Pro své naturální regenerační vlastnosti je tak účinný hlavně v boji proti bradavicím, kuřím okům, kožním výrůstkům, papilomům, puchýřům či plísňovým onemocněním.

Použití nimbového oleje je velmi snadné. Jak se konečně zbavit přetrvávajícího problému s bradavicemi? 

Jak používat bio nimbový olej na bradavice?

Bio nimbový olej na bradavice je dodáván v malé lahvičce s hygienickou pumpičkou pro snadnou aplikaci. Bio nimbový olej na bradavice má tendenci tuhnout při nižších teplotách, jeho původní konzistence snadno a rychle dosáhnete vložením lahvičky pod proud teplé vody.

Každodenní použití nimbového oleje vám pomůže s odstraněním nepříjemných bradavic či kuřích ok. Postižené místo, bradavici, kuří oko, puchýř či papilom potřete pár kapkami bio nimbového oleje na bradavice a olej jemně vmasírujte. Místo přelepte leukoplastem či obvažte gázou a nechte působit celou noc. Dalším způsobem jak bradavice odstranit je přiložení vatového tamponu do nimbového oleje a následné přelepení. Odstranění bradavic vyžaduje trpělivost a čas – po působení přes noc odstraňte leukoplast a místo na pokožce omyjte vlažnou vodou. Postup s aplikací bio nimbového oleje na bradavice opakujte opět před spaním.

Použitím bio nimbového oleje na bradavice efektivně a natrvalo odstraníte nepříjemné výrůstky či bolestivé kožní anomálie. Bio nimbový olej na bradavice je určen pouze k zevnímu použití, vyhněte se aplikaci na otevřené rány.

Nimbový olej pro pleť, vlasy i masáž

Bio nimbový olej na bradavice má široké využití iv domácí péči o pleť a vlasy. Nimbový olej regeneruje kožní buňky, a proto je vhodný pro problematickou pleť či pleť se sklonem k tvorbě akné a černých teček. Své účinky prokázal při zmírňování projevů psoriázy, ekzémů či zklidnění citlivé a suché pleti. Nimbový olej naneste v malém množství na pleť či postižená místa a jemně vmasírujte. U mastné či smíšené pleti můžete olej před aplikací zředit vodou.

Nimbový olej slovenské přírodní kosmetiky Bellmedi podporuje růst vlasů a působí i proti jejich vypadávání. Nimbový olej vmasírujte do vlasové pokožky ke kořínkům vlasů a nechte působit přes noc. Ráno si vlasy umyjte běžným šamponem. Nimbový olej je také účinným pomocníkem k odstranění vší. Vmasírujte nimbový olej do vlasů a vši vyčešte.

Pokud vás trápí revma, smíchejte pár kapek nimbového oleje s masážním olejem a dopřejte si masáž kloubů a míst postižených artritidou či revmatismem. Nimbový olej pomůže uvolnit bolestivé svaly a klouby. 

Reálné zkušenosti spokojených zákazníků, kteří vyzkoušeli Bellmedi nimbový olej

Náš nejprodávanější produkt – bio nimbový olej na bradavice – sbírá na naší facebookové stránce jen pozitivní recenze. Stovky spokojených zákazníků nám na bio nimbový olej napsalo recenzi is krátkým příběhem, jak jim pomohl s odstraněním bradavic, kuřích ok, při stařeckých skvrnách či suché kůži.

Inspirujte se pozitivními recenzemi na bio nimbový oleji značkučeské přírodní kosmetikyBellmedi.

Nimbový olej

Skladem

399 1,099  s DPH

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *