Blog

Masážní olej: Udělejte si domácí wellness

Soulad mysli, duše i těla. Wellness. Pro některé synonymum luxusu, pro jiné nenahraditelná součást každého dne. Pravidelné wellness a masáže vás nemusí stát stovky eur měsíčně. Dopřát si můžete také domácí wellness s kvalitní bio přírodní kosmetikou. Poradíme vám jak na to.

Jak si naplánovat a připravit domácí wellness?

Termín wellness v sobě skrývá slova „relax“ a „klid“. A váš relax začíná přesně tehdy, když si na něj vyhradíte čas. Základní přípravou na domácí wellness je vypnutí notifikací na vašem telefonu, zabezpečení ticha a vyčištění kalendáře na zbytek dne. Nyní je ten správný čas soustředit se jen na sebe. 

Domácí wellness s přírodním olejem pro masáž

Masáž v masážním salonu je malým svátkem. Představte si hodinové okno na dovolenou, kdy na vás čeká jen absolutní relax. A podobné pocity můžete přežít i doma při vašem osobním domácím wellness. 

Přírodní olej pro masáž je nedílnou součástí vaší relaxační rutiny. Masážní oleje pro uvolnění svalů můžete využít při partnerské smyslné masáži, ale také při samomasáži ztuhlého svalstva. Masážní oleje Bellmedi jsou vyrobeny z čistě přírodních ingrediencí a kromě příjemného pocitu na dotek s pokožkou mají také příjemnou vůni. 

Přírodní masážní oleje pro uvolnění svalů Bellmedi

  • Zelený čaj olej na masáž – v rámci domácího wellness si dopřejte masáž olejem Zelený čaj, který pomáhá při svalové únavě, zklidňuje a zlepšuje pohyblivost bolestivých míst. Má vysoký obsah antioxidantů, stimuluje krevní oběh a eliminuje toxiny.
  • Růžový olej pro masáž  růžový olej s krásnou vůní je jako stvořený pro domácí wellness s romantickou atmosférou. Růžový olej pro masáž zvýrazňuje ženskou smyslnost, odstraňuje stres, nervozitu, zklidňuje a uvolňuje. Využít jej můžete při partnerské masáži, ale také při samomasáži dekoltu, rukou či nohou. Vaše pokožka bude po masáži hydratovaná, pružná a dosyta vyživená. 
  • Levandulový olej pro masáž – masážní olej nejen pro uvolnění svalů, ale také pro uvolnění mysli. Levandule má prokázáno uklidňující účinky, působí proti stresu i nespavosti. Levandulový olej pro masáž je ideální masáž při menstruačních bolestech, pro masáž těhotenského bříška a je vhodný i pro masáž dětské pokožky.

Relaxační hudba se zvuky přírody

Pravou wellness atmosféru navodíte relaxační hudbou se zvuky přírody. Padající déšť, štěbetání ptáčků na venkově či symfonie hlubokého lesa ve frekvenci 432 Hz čistí myšlenky a mnozí věří, že také uvolňuje vnitřní blokády. Při relaxační hudbě nemusíte meditovat ani cvičit jógu. Toto je vaše osobní domácí wellness, jednoduše se pohodlně usaďte nebo si lehněte a zavřete oči. Pokud usnete, to je v pořádku také. ☺

Koupel a relax s vůní přírodních esenciálních olejů

Koupel obohacená kapkami přírodních esenciálních olejů pro zvláčnění pokožky i uvolnění svalstva vás dostane do té správné nálady. Esenciální olejíček kápněte i do aroma lampy a vychutnejte si příznivé účinky oleje vytěženého pouze z přírodních ingrediencí. Na koupel vyzkoušejte levandulový, mátovýtea tree nebo bergamotový esenciální olej. Na aromaterapii doporučujeme cedrové dřevoeukalyptuskadidlo nebo ylang ylang esenciální olej. 

Dopřejte si relax při domácím wellness a zbavte se stresu přírodní kosmetikou Bellmedi. Přírodní masážní oleje pro uvolnění svalů i vůně přírodních esenciálních olejů vás přivede na nové myšlenky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *