Blog

Trápí vás problematické akné? Objevte tekuté africké černé mýdlo

Umyvanie ruk pod tecucou vodou

Tajemství, které se dědí z generace na generaci. Poklad z přírody, který se narodil v západní Africe a jeho kolébkou je impozantní Nigérie a Ghana. Objevte tekuté africké černé mýdlo a jeho zázračné účinky na pleť a zbavte se problematického akné!

Tam, kde selhává chemie, pomocnou ruku opět podává příroda. Stoletími opředená tradice výroby afrického černého mýdla je hlavním zdrojem krásné pleti žen z horkého kontinentu. Vyzkoušejte tekuté africké černé mýdlo na akné a zbavte se akné a mastné problematické pleti.

Představujeme vám tekuté africké černé mýdlo!

Mýdlo, které stvořila příroda. Tekuté africké černé mýdlo na akné je tvořeno z čistě naturálních složek a nenajdete v něm žádnou chemii jako tenzidy či hydroxid sodný, které se běžně vyskytují v komerčních mýdlech ve vaší drogerii. Tekuté africké černé mýdlo je vyrobeno podle původní receptury, která se traduje z generace na generaci a je šetrné vůči životnímu prostředí. Jeho hlavní složkou je jemné bambucké máslo, panenský slunečnicový olej a popel ze stonků prosa, který může i za jeho typickou černou barvu. Mýdlo má krémovou konzistenci a pění jako klasické mýdlo, nicméně původ pěny není založen na chemické bázi. Pěna je způsobena přírodním louhem z popela stonků prosa.

Díky přírodním složkám je tekuté africké černé mýdlo vhodné pro problematickou, citlivou a suchou pleť. K pleti je velmi šetrné a svým něžným dotekem a působením přírodních složek pleť hydratuje a zlepšuje celkovou texturu vaší pokožky. Výborně působí na pleť dívek a chlapců, kteří bojují proti pubertálnímu akné.

Africké tekute cerné mýdlo s rukama v koupelně

Tekuté africké černé mýdlo a jeho zázračné účinky na pleť

Tam, kde krémy na akné již nezabírají, sáhněte po přírodě. Tekuté africké mýdlo vyrobené čistě z naturálních složek patří mezi nejúčinnější přípravky na akné. Šetrně a jemně čistí pleť, pokožku nedráždí a kromě akné pomáhá i při problémech se svěděním, ekzémem nebo psoriázou. Své účinky neotřesitelně dokazuje nejen při čištění pleti na obličeji, ale použít jej můžete také na celé tělo – vhodné je i při mytí rukou nebo sprchování.

Jako přírodní mýdlo s přirozenou schopností pěnit a být šetrný k lidské pokožce, tekuté africké černé mýdlo můžete využít také jako odstraňovač make-upu, šampon nebo pěnu na holení. Tekuté africké černé mýdlo je určeno pro ženy, muže, ale i děti či teenagery.

Vyzkoušejte také tuhé africké černé mýdlo s aktivním uhlím

Tajná síla afrického černého mýdla přichází také v tuhé podobě. Tuhé africké černé mýdlo obsahuje aktivní uhlí, které dokáže absorbovat různé nečistoty, toxiny i chemické látky. Mýdlo s aktivním uhlím zpomaluje stárnutí, snižuje výskyt vrásek a odstraňuje nedokonalosti pleti jako vyrážky, akné i černé tečky – zanesené póry. Pokožku nevysušuje a je vhodné i na problematickou, mastnou, ale také citlivou a suchou pleť. Mýdlo má silné čistící a antibakteriální účinky – pokožku čistí do hloubky. Díky africkému černému mýdlu se zbavíte akné na tváři, ale také na krku, dekoltu, zádech či ramenech. Právem patří mezi nejúčinnější přípravky na akné.

Bellmedi černé mýdlo po tekoucí vodouZbavte se akné a dopřejte si kvalitu z přírody!

Dopřejte si čistou sílu přírody a konečně objevte způsob, jak se účinně zbavit akné. Zapomeňte na chemické krémy na akné, ale vsaďte na zkušenosti s africkým černým mýdlem. Objednat si můžete tekuté africké černé mýdlo na akné s praktickou hygienickou pumpičkou nebo tuhé africké mýdlo s aktivním uhlím. Vyzkoušejte zázračné účinky přírodního černého mýdla!

Umyvanie ruk s africkym ciernym mydlom Bellmedi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *