Blog

Přírodní vyhlazovač vrásek: Opunciový olej vás opravdu překvapí

Opunciovy olej na ruke

Vrásky se nevyhnou žádné tváři. Jejich tvorbu ovšem může vhodná péče zpomalit a některé vrásky doslova vyhladit. Mistrem světa v této činnosti je chemické vyhlazení vrásek. O něm slyšela už každá žena, která by chtěla vypadat mladší. Málokterá však ví, že tuto nepříjemnou proceduru lze nahradit opunciovým olejem, který je čistě přírodní, nehrozí žádné jehly a skutečně budete s výsledky spokojena.

Jak funguje vyhlazování vrásek?

Celosvětově používaná látka na vyhlazování vrásek je vlastně smrtelný jed. Možná jste o botulotoxinu, nebo klobáskovém jedu slyšeli nejen v kosmetice, ale také v souvislosti s úmrtími, například po konzumaci zkaženého masa nebo konzervy. Ano, je to ten samý jed. Produkt bakterie Clostridium botulinum a patří k jednomu z nejsilnějších bakteriálních jedů vůbec. Jeho cíleným vpichováním do pokožky se však neotrávíte, ale následek je napnutí pokožky a vyhlazení obličeje. Ale stále je to stejný jed, jaký vás při konzumaci zabije.

Krásná díky jedovatým látkám

Botulotoxinem se dokážou vyhladit vrásky i obličejové asymetrie. Procedura to ale není příjemná. do pokožky se vpichuje jehlou a samozřejmě je zůstává jedem i pod kůží. Je na vás, jestli chcete riskovat aplikaci jedu, který je navíc třeba pravidelně obnovovat. Průměrně v rozmezí 3 – 9 měsíců. Naštěstí existuje i bezpečná, příjemná, nebolestivá alternativa v podobě opunciového oleje.

Vyhlazení vrásek bez bolesti

V porovnání s aplikací chemie je aplikace opunciového oleje příjemná a bezbolestná. Pár kapek aplikujete na pokožku obličeje a vmasírujete. Nic složitého, aplikaci zvládnete i doma. Mimochodem je to olej, který po aplikaci nezanechává na pokožce zbytky ani mastný film. Je to takzvaný suchý olej. Velkou výhodou je, že se dá aplikovat i na nejjemnější pokožku obličeje a proto je odpovědí na otázku, jak vyhladit vrásky kolem očí. Do pár týdnů zmírní i mimické vrásky pod očima.

Z čeho je opunciový olej?

vyrábí z plodů opuncie. Jeho výroba je však náročná, protože na 1 litr kvalitního oleje se spotřebuje až 1000 kilogramů plodů. I proto patří k nejdražším, ale také nejkvalitnějším a nejúčinnějším olejům. Jeho účinky se projeví již po pár týdnech používání. Obsahuje množství výživných látek i pro pleť důležitý vitamín E. Rovněž stimuluje i tvorbu kolagenu.

Na co všechno působí opunciový olej?

dochází k vyhlazení vrásek kolem úst a očí. Současně potlačuje i nepříjemné tmavé kruhy a váčky pod očima. Proniká do všech vrstev kůže a proto pleť účinně vyživuje, hydratuje a dodává jí pružnost. Současně obnovuje tvorbu kolagenu, který je podstatný právě pro zdravou pleť bez vrásek. Kromě toho umí pomoci is takovými neduhy jako je akné nebo rosacea. Přínos jistě ocení všichni, které sužují i stařecké skvrny na tváři.

Jak aplikovat opunciový olej?

Žádné návštěvy na kosmetice ani nepříjemné jehly do pokožky. Stačí ho v jemné vrstvě nanést na obličej a vmasírovat do pleti. Ideální dvakrát denně. Ráno ještě před líčením a večer po odlíčení. Při pravidelné denní rutině tak dosáhnete skutečně rychlých a viditelných výsledků.

Opunciovy olej se zelenými rostlinami v pozadí

Jedna myšlienka “Přírodní vyhlazovač vrásek: Opunciový olej vás opravdu překvapí

  1. Marie Zemanová napsal:

    Je mi 59 let, pouzivala jsem kremy proti vraskam a na zpevneni pleti. Muj nejvetsi problem byla vrascita povisla kuze na krku. Asi pred rokem jsem kreny vymenila za olej. Vysledek byl opravdu viditelny. Ovsem po tom, co pouzivam tento opunciovy olej jsem nadsena ! Ani jsem nedoufala, ze jeste neco tak zabere. Marie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *