Blog

Když příroda pomáhá. Poznejte příběh přírodní kosmetiky Bellmedi

Kosmetika Bellmedi je jedinečná naturální kosmetika s vysokým obsahem účinných látek přímo z přírody. 100% přírodní oleje, esenciální oleje, přírodní kosmetika na vlasy i přírodní kosmetika na obličej – všechny produkty Bellmedi jsou vyráběny unikátní ekologickou technologií v BIO kvalitě. Jak značka přírody vznikla? Poznejte příběh přírodní kosmetiky Bellmedi.

Přírodní kosmetika inspirovaná skutečným příběhem

Inspirace pro vznik přírodní kosmetiky Bellmedi přišla nečekaně. Inspiroval nás skutečný příběh ženy, která pro své vlasy s jedinečnou texturou vyvinula šampon s unikátní přírodní recepturou. Svůj talent chytře přeměnila na úspěšný byznys a pomohla tak stovkám tisícům dalších žen po celé Americe. Podobně jsme se 100% přírodními oleji a přírodní kosmetikou začali i my – začali jsme přírodní oleje používat u nás doma.

Přírodní oleje Bellmedi pomohly celé rodině

V naší rodině nás trápila kuří oka, papilomy, které jsme se původně snažili odstranit tekutým dusíkem – ovšem ten nepomohl, neboť neodstranil také kořínky kuřího oka či bradavice. Zde zaúradovala příroda a vyzkoušeli jsme nimbový olej. Nimbový olej na kuří oka nezklamal a problém vyřešil na 100% a definitivně. Tento malý úspěch nás postrčil vpřed a začali jsme ještě hlouběji studovat všechny blahodárné účinky přírody na lidské zdraví a krásu. Na řídké a slabé vlasy nám pomohl ricinový olej, na ekzém a psoriázu baobabový olej. Běžné šampony, léky, kortikoidy či přípravky z lékárny putovaly do koše. Síla přírody neměla totiž žádnou konkurenci a kosmetika Bellmedi ještě předtím, než dostala své jméno, pomohla celé rodině.

Recenze na přírodní kosmetiku Bellmedi – inspirujte se reálnými výsledky

Přírodní oleje Bellmedi jsou nerafinované a bezpečné pro lidské zdraví. Jsou 100% BIO, netestovány na zvířatech a vyrobeny bez palmového ole já. Již dlouhá léta přírodní oleje jako ricinový olej, nimbový olej, arganový olej, mandlový olej, vitamín E olej a mnohé další pomáhají našim zákazníkům po celém Slovensku.

Značka Bellmedi sbírá pozitivní recenze na 100% přírodní esenciální oleje, aroma oleje, přírodní kosmetiku na obličej i přírodní kosmetiku na vlasy. Až více než 750 úžasných zkušeností, až více než 750 skutečných příběhů, jak vám přírodní kosmetika Bellmedi pomohla. Právě na tomto místě se nejvíce inspirujete pro výběr přírodních vánočních dárků pro své blízké.

Zdraví a krása Bellmedi

Ricinový olej. Hledáte přírodní způsob, jak urychlit růst vlasů? Chcete někomu pomoci na cestě ke krásným, hustým a zdravým vlasům? Darujte ricinový olej. Ricinový olej má vysoké hydratační vlastnosti, zabraňuje vypadávání vlasů, zmírňuje lupy a pomáhá také při akné, zánětech kůže a vráskách. Přezdívaný je také přírodní botox. Seznamte se s ricinovým olejem!

Nimbový olej. Přírodní nimbový olej svými skvělými účinky kraluje všem recenzím Je výborný na psoriázu, ekzém, používá se i na bradavice, kuří oka, papilomy, stařecké a pigmentové skvrny a zmírňuje artritidu, revma či bolesti kloubů a svalů. Vyzkoušejte i nimbové mýdlo a darujte originální dárek.

Mandlový olej. Přírodní mandlový olej působí jako prevence strií , zvláčňuje rty, zjemňuje a hydratuje pokožku. Využít ho můžete také na popraskané paty, ekzém, akné či psoriázu. Je skvělou přírodní alternativou denního krému nebo tělového mléka. Mandlový olej je vhodný i na jemnou dětskou pleť a své účinky dokázal také v působení proti vypadávání vlasů a roztřepeným koncem.

Produkty, které opravdu pomáhají! Vyberte si z nabídky 100 % přírodních olejů Bellmedi a přírodní kosmetiky na obličej i vlasy a obdarujte své blízké jedinečnou silou přírody Tak, jak jsme to udělali my v celé naší rodině těsně předtím, než se zrodila značka přírodní kosmetiky Bellmedi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *